Alle aangeboden producten en diensten zijn onafhankelijk gekozen door de redactie. Soaps.com kan echter een commissie ontvangen op bestellingen die via haar detailhandelslinks worden geplaatst, en de detailhandelaar kan bepaalde controleerbare gegevens ontvangen voor boekhoudkundige doeleinden.
In Taylors kantoor heeft Steffy het er nog steeds over dat haar moeder verliefd is op Deacon. Hij is Sheila’s echtgenoot™! Ze moet Deacon loslaten als patiënt.
Bij Il Giardino vertelt Deke aan Deacon dat hij beter verdient met Sheila. Hij moet zijn huwelijk beëindigen en een leven opbouwen met iemand die geen veroordeelde misdadiger is. Aan de overkant wacht Sheila op een tafel.
Terwijl een van de obers, Tyler, Deke aanspreekt, onderbreekt Sheila haar om haar stiefzoon even te spreken. Ze vertelt hem dat ze eerder zijn gesprek met Deacon heeft afgeluisterd.
Sheila weet dat hij er bij zijn vader op heeft aangedrongen haar te verlaten en een andere vrouw te zoeken. Deke zegt dat het een privégesprek was. Sheila begrijpt dat ze een verleden heeft, maar dat definieert haar niet. Deke antwoordt dat het moeilijk is om te doen alsof die dingen nooit zijn gebeurd. Sheila wil gewoon een kans. Ze spoort Deke aan om op het oordeel van zijn vader te vertrouwen… hij heeft haar gekozen. Ze houdt zoveel van hem.
Daffy Daphne?
Bij Forrester smeekt Carter Daphne om daar bij hem te blijven. Ze zegt dat haar familie in Parijs is en dat ze dingen over hem denkt die ze nog nooit met een man heeft gehad. Het is duidelijk dat dit haar zenuwachtig maakt. Carter kan haar niet laten gaan.
Carter geeft toe dat hij hier niets van kan begrijpen (en wij ook niet, voor wat het waard is). Daphne kan niet riskeren wat ze heeft opgebouwd… hoewel een deel van haar altijd al een gezin wilde hebben. “Voor mij zit het niet in de kaart.” Daphne weigert haar opmerking uit te leggen. Carter geeft toe dat hij dezelfde droom heeft. Hij wil vader worden… en er is niemand met wie hij dat liever heeft dan zij.
Steffy’s verzoek
Op kantoor komt Steffy terug en roept Hope op om haar te informeren dat haar vader een toneelstuk voor haar moeder speelt. Hoop lacht.
Steffy weet wat ze zag. Ze hebben gevoelens voor elkaar ontwikkeld. Hope giechelt omdat Taylor verliefd is op haar vader. Ze zou graag willen dat hij Sheila verlaat. Steffy roept uit dat dit ertoe zou leiden dat Sheila zich op haar moeder zou richten. “Dit kunnen wij niet laten gebeuren!”
Hope geeft toe dat Sheila waarschijnlijk gek zou worden. Steffy verklaart opnieuw dat dit niet kan gebeuren. Sheila gaat achter haar moeder aan. Ze heeft haar en hun beide moeders in het verleden neergeschoten! Steffy wil dat Hope er alles aan doet om Deacon ervan te overtuigen bij Taylor weg te blijven.
Het is ingewikkeld
Taylor ijsbeert door haar kantoor als Deacon arriveert. Hij heeft haar sms gekregen… is er iets mis? Ze vertelt hem dat Steffy ze heeft gezien en erg boos is over wat ze heeft gezien. ‘Ik denk dat je een nieuwe therapeut moet zoeken.’
Deacon doet de deur dicht en suggereert dat het er niet toe doet. Het zijn volwassenen en ze weten wat ze doen. Hij begrijpt dat het ingewikkeld is, maar smeekt haar hem niet los te laten. Taylor wil alleen het beste voor hem. Hij pakt haar hand en zegt: “Dat ben jij, Taylor. Dat ben jij.”
Taylor vertelt Deacon dat ze verstrikt raakten… ze had dit als professional nooit moeten toestaan. Deacon protesteert dat hij zich niet kan voorstellen zijn hart uit te storten bij een andere dokter. Taylor herinnert hem eraan dat Sheila haar vrouw is… dit zit boordevol problemen en potentiële gevaren.
De laatste scènes
Carter verklaart dat hij een leven met Daphne wil. Ze wil een kind met iemand die van haar houdt, niet iemand die over zijn schouder meekijkt naar de volgende Hope. Hij houdt vol dat hij alleen oog voor haar heeft. Daphne haalt haar schouders op. Ze hadden plezier, maar hun tijd is voorbij. “Au revoir.” Terwijl ze zich naar de deur draait, roept Carter: ‘Wacht.’
Meer: Kijk eerst naar de nieuwe RJ
Daphne draait zich om en vindt hem op één knie. Hij biedt zijn hart en toewijding aan voor de rest van zijn leven. Hij haalt een ringendoosje met een verlovingsring tevoorschijn en verklaart dat ze hem niet wegduwt omdat ze hem niet wil. Ze duwt hem weg omdat ze dat doet. Hij ziet haar en houdt van haar. “Ik wil je echtgenoot zijn. Wil je met me trouwen?”
Terwijl Steffy tegen Hope herhaalt dat Sheila in paniek raakt als ze erachter komt dat Deacon verliefd wordt op haar moeder, praat de gekke vrouw in het restaurant tegen zichzelf. ‘Niemand zal tussen Deacon en mij komen.’
Op Taylor’s kantoor realiseert Deacon zich dat Sheila gevaarlijk kan zijn en dat hij dat beest niet op de wereld zal loslaten, laat staan haar. Ze bespreken hoeveel hun sessies voor hen hebben betekend. De pink zweert dat ze vrienden zullen zijn. Ze vraagt of hij blij is met Sheila. Deacon haalt zijn schouders op: ‘Gelukkig genoeg.’ Hij vraagt zich af of sprookjesromans gewoon niet voor mensen zoals zij zijn. “Of misschien hebben we de onze gewoon nog niet gevonden.”
Meer: Brooke staat op het punt Katie’s gelukzaligheid op te blazen… dankzij Ridge
Volgende op The Bold and the Beautiful: RJ komt terug.
Bekijk de soappersonages die verkeerd zijn gedaan in de onderstaande fotogalerij.









